Yenişehir, Lefkoşa
+90 392 228 75 67
kibris_distribütör

Kıbrıs Dağıtım Şirketi

Kıbrıs Dağıtım Şirketi

Kıbrıs dağıtım şirketi Entam, bundan 21 sene önce 2000 yılında sektöre son derece hızlı bir giriş yapmıştır. Yabancı birçok markanın ithalatını sağlayan işletmenin bir diğer özelliği ise dağıtım gerçekleştirmesidir. Bu anlamda ihtiyaçlara yanıt veren Entam sayesinde talep edilen ürün ayağınıza kadar gelmiş olmaktadır.

Kıbrıs Dağıtım Şirketi Vizyonu

Kıbrıs dağıtım şirketi olarak vizyonumuz şöyledir;

  • Her zaman en iyi ürünleri tedarik ederek, bunların pazarlama ve dağıtım işlemlerini sorunsuz şekilde tamamlamaktayız.
  • Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada gelir. Bu çerçevesinde güler yüzlü çalışanlarımız, iyi bir iletişimi kurmayı görev olarak kabul etmişlerdir.
  • Ürün çeşitliliğimiz son derece fazla olduğundan, piyasa beklentilerine yanıt verme konusunda hiçbir sorun içermez.
  • Firma olarak geri bildirim almak, müşteri görüşlerine önem vermek temele vizyon ilkelerimiz içerisinde bulunur.

Kıbrıs Ürün Dağıtım Ağı

Kıbrıs dağıtım şirketi olarak ada içerisinde oldukça başarılı ve aynı zamanda geniş bir dağıtım ağına sahibiz. Ana merkezimiz Lefkoşa’da bulunur. Bunun yanı sıra Kıbrıs adasının çok farklı yerlerinde hizmetlerine devam eden temsilciliklerimiz de söz konusudur. Dağıtım konusunda takip ettiğimiz politika çerçevesinde oldukça geniş bir skala üzerinden hizmet veren filomuz vardır.

Ürünlerin her daim korunmasını baz alacak şekilde satın alınmış taşıtlarımız sayesinde kolaylıkla nakliyat işlemlerini yapmaktayız. Hızlı ve sorunsuz dağıtım sonucunda herhangi bir sorunla karşı karşıya gelmeniz söz konusu olmaz. Tüm markaların ürünlerinde aynı hizmet politikası geçerlidir.

Kıbrıs Dağıtım Ürünleri

Kıbrıs dağıtım şirketi ürünlerimiz çeşitlilik arz eder ve bunlar şöyledir;

  • Johnsons Baby, dünyanın en bilinen, aynı zamanda en çok satış gerçekleştiren işlemlerden birisi olarak dikkat çekiyor. Bebeğine önem veren anneler, bu markanın ürünlerini tedarik etme konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Adanın her yerine yapmış olduğumuz dağıtım sonrasında bu firmaya ve tüm değişik ürünlerine erişim sağlama konusunda bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmamış olursunuz.
  • Aynı zamanda temizlik devi olarak bilinen Dettol ürünleri de dağıtımını yapmış olduğumuz bir diğer opsiyondur. Sabundan sıvı sabuna, temizleyicilerden ve bunun gibi değişik materyallere kadar çok sayıda ürün, sorunsuz şekilde dağıtılır. Yüksek olmayan cazip fiyatlar büyük bir avantaj anlamına geliyor.
  • Orkide yağlarının Kıbrıs içindeki resmi dağıtımcısıyız. Ürün çeşitliliği konusunda her zaman beklentilere yanıt veren bu firmanın lezzetli ve sağlıklı olan yağlarının satın alınması hususunda bir sorun yoktur.
  • Fini şekerleri, Entam işletmesinin sahip olduğu kalite ve vizyon çerçevesinde satılarak dağıtılmaktadır.

Kıbrıs Dağıtım Kalitesi

Kıbrıs dağıtım şirketi olarak kaliteden hiçbir şekilde taviz vermiyoruz. Bu durum hem getirdiğimiz ürünler hem de sahip olduğumuz hizmet politikasıyla kendisini göstermektedir. Oldukça başarılı olan tedarik zincirimiz sayesinde adanın her yerine satışları yapmaktayız. Ürünlerin tümü dünya markası, beklentileri karşılayan, fiyat anlamında çok yüksek olmayan yapısı sayesinde avantaj anlamına geliyor. Kaliteyi her zaman düşük meblağlar üzerinden satın alma hakkına sonuna kadar sahipsiniz.

Kıbrıs Dağıtım Uygun Fiyat

Kıbrıs dağıtım şirketi firmaları arasında öne çıkan işletmemiz, her zaman tüm farklı beklentilere yanıt veren fiyat politikası sayesinde çok pahalı olmayan tutarlar üzerinden satış işlemlerini yapmaktadır. Toptan bir biçimde yapılan satışlarda her zaman Kıbrıs piyasası baz alınır. Bunun sonrasında meblağlar yüksek olmayacak biçimde belirlenir. Bu avantajlardan faydalanabilmek için hemen bizimle iletişim kurabilir ve seçtiğimiz ürünün satın alma sürecini çok başarılı bir biçimde tamamlayabilirsiniz. Düşük fiyat politikamızın sunduğu avantajlardan faydalanmak oldukça kolaydır.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Konuşmaya başla
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?