Yenişehir, Lefkoşa
+90 392 228 75 67
kibris_distribütör

Kıbrıs Toptan Satış

Kıbrıs Toptan Satış

Kıbrıs toptan satış firması Entam olarak, 2000 senesinden beri birçok farklı marka ve ürünü ülkeye ithal ederek halkımızın ihtiyaçlarını başarılı bir biçimde karşılıyoruz. Kurumsal yapımız, ülkenin her yerine ulaştırdığımız kaliteli ürünler sayesinde, bu anlamda ortaya çıkmış olan açığı kapatmaktayız.

Kıbrıs Toptan Satış Hizmetleri

Kıbrıs toptan satış konusunda engin bir deneyime sahip olan firmamız, birçok farklı ürünün distribütörlüğünü yapmaktadır. Bunların tümü ithaldir. Gerek kalitesi gerekse uygun fiyatlı olması sayesinde farklı beklentilere yanıt verir. Ürünler, dünyanın farklı yerlerinden satın alınarak Kıbrıs içerisindeki şubelere aktarılır. Bunun ardından satış işlemleri toptan olarak yapılır. Çok geniş hizmet ağı sayesinde Kıbrıs’ın her yerine bu malların ulaştırılması konusunda bir sorun söz konusu değildir. Kurumsal kimliğimiz sayesinde tüm süreci başarılı bir biçimde sonlandırmaktayız.

Kıbrıs Fini Toptan Satış

Kıbrıs halkının birçok değişik ihtiyacını karşılama noktasında son derece başarılı olan işletmemiz, Fini ürünlerini satmaktadır. Bunu toptan bir şekilde yaparken, farklı birçok çeşidi de sunar. Fini şeker üreten İspanyol bir marka olmasının yanı sıra küresel anlamda başarılıdır. Lezzetli şekerleri ve bundan farklı geniş skalaya sahip olan alternatif  ürünleri sayesinde piyasanın en çok ilgi gören isimlerinden birisidir. Toptan satış üzerinden satın almayı gerçekleştirmek oldukça kolaydır.

Kıbrıs Dettol Toptan Satış

Kıbrıs toptan satış ürünleri arasında yer alan Dettol, temizlik ve hijyen alanında isim yapmış olan bir işletmedir. 1932 senesinden beri faaliyetlerini aralıksız bir biçimde devam ettirir. Birleşik Krallık kökenlidir. Satışa sunmuş olduğu ürünlerin içinde; sıvı ve katı sabunlar, deterjanlar, temizleme jelleri, antiseptik sıvılar ve fazlası söz konusudur. Böylelikle çok zengin bir skalaya sahip olmuştur.

Firma olarak bu bilinen dünya devi markayla çok uzun yıllardan beri çalışmaktayız. Distribütör olmamızdan dolayı sürecin en başından en sonuna kadar ilgili markanın ürünlerini ithal etmekteyiz. Tedarik aşamasında takip ettiğimiz bir yol haritası vardır. Adaya bunların getirilmesinin ardından toptan satış, piyasa şartlarına göre her zaman çok başarılı şekilde yapılır. Bunun yanı sıra birçok işletmeden farklı olarak dağıtım işlemlerini de yine kendimiz gerçekleştiriyoruz. Böylelikle bizimle çalışacak ve halka satış yapacak olan işletmeler birçok masraftan da kurtulmuş olurlar.

Kıbrıs Johnsons Baby Satış

Jonsons Baby ürünleri, Kıbrıs toptan satış firmamız tarafından adaya getiriliyor. ABD’de 1893 yılında kurulan bu firma bebeklere yönelik olan ürünleri sayesinde kısa bir zaman dilimi içerisinde ilgi odağı olmuştur. Bunun toptan satışını yapan firmamız sayesinde, ihtiyaçlar karşılanır. Bebek pudrası, şampuanı, yağı, krem, losyon, mendil başta olmak üzere oldukça geniş olan bir skala üzerinden satışlar yapılır. Sadece toptan bir biçimde gerçekleştirilir.

Kıbrıs Orkide Yağları Satış

Kıbrıs toptan satış hizmetleri arasında dikkat çeken orkide yağlar, birçok farklı alanda kullanılırken, sahip olduğu kalitesi sayesinde sağlığına önem verenlerin ilk tercihlerinden birisi olarak dikkat çekmekte. Margarin, sıvı yağ, zeytin yağı, Ayçiçek yağı ve daha birçok farklı ürün, toptan olarak işletmelere satılmaktadır. Her zaman uygun fiyat üzerinden işlemleri gerçekleştiren şirketimiz, böylelikle satın almaya yapacaklara büyük bir avantajı da sunmuş olur. Bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Kıbrıs Toptan Satış Fiyatları

Kıbrıs toptan satış fiyatları son derece makuldür. Gerek piyasada gerekse Kıbrıs’ın şartları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Böylelikle kaliteli olan markaların ürünlerini satın alabilmek adına çok yüksek fiyatlarda ödeme yapmaya gerek kalmaz. Toptan olarak işlemlerin gerçekleştirilmesi düşük bir satış fiyatı anlamına gelir. Bu avantajı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Related Posts
Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Konuşmaya başla
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?