Yenişehir, Lefkoşa
+90 392 228 75 67
Established in 2000

Hikayemizi Keşfedin

Entam 2000 Yılında Gazimağusa’da bir aile şirketi olarak kurulmuştur. İthalat serüvenine İngiltere’den kozmetik ürünleri ile başlayan Entam kurulduğu günden itibaren sürekli gelişme prensibiyle ürün portföyünü genişletmeye başlamıştır. 2006 yılında genç kuşağın şirket yönetimini devralması ile birlikte daha da yüksek bir ivme ile büyümüştür.

Entam ithal ettiği markalar ile Kuzey Kıbrıs’ı kaliteli ürünlerle buluştururken, bir çok markanın da distribütörlüğünü yürütmektedir. Entam’ın kesin ve değişmez ilkeleri gereği sadece üst düzey kaliteli markalar ve firmalar ile çalışmaktadır. Geniş depolama imkanları ve dağıtım ağı ile temsil ettiği markaları Ada’nın her yerinde tüketiciler ile buluşturmaktadır.

Entam şekerleme ve yemiş grubu, kozmetik, kişisel bakım, hızlı tüketim ürünleri, gıda, temizlik ve hijyen ürünlerinin ithalatı üzerine yoğunlaşmıştır. Fini, Original Gourmet, Swizzels Matlow, Pez gibi Dünya’nın önde gelen şekerleme ve yemiş markalarını Kıbrıs’a getiren Entam, Cleopatra Paris ve Enliven markalarına ait kozmetik ve kişisel bakım ürünleri ithal etmektedir. Temizlik ve hijyen ürünleri kapsamında Dettol, Dr. Johnson’s ve Flodex markalarını Kuzey Kıbrıs ile buluşturmaktadır. Entam aynı zamanda mutfakların vazgeçilmez markası Orkide’nin Kıbrıs Distribütörüdür.

Şirketine ve personeline sürekli yatırım yapan Entam başkent Lefkoşa’nın merkezinde otobüs terminali yanında ve Kıbrıs Ticaret Merkezi’nde bulunan 2 adet lojistik merkezi ile toplamda 1000 paletlik depolama kapasitesine sahiptir. 2022 yılında arazisi hazır olan Kıbrıs Ticaret Merkezi deposuna ek olarak 1000 paletlik ek depo inşaatına başlamayı planlamaktadır. Alanında tecrübeli personelleriyle, ihtiyacını tam anlamıyla karşılayan araç filosu, yetkin altyapısıyla gelişerek Kuzey Kıbrıs’a hizmet vermeye devam edecektir.

Entam Ticaret olarak kurulduğumuz yıl olan 2000’den beri gelişen ürün portföyümüz ile günümüzde 10’u aşan firmanın distribütörlüğünü üstlenerek Kuzey Kıbrıs halkına hizmet vermekteyiz. Amaçlarımızın başında gelen güvenli ürün tedariki için kendimizi günden güne geliştirerek sektördeki 20.yılımızı geride bırakmış bulunuyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ

Vizyonumuz

Kurumsal aile yapısı ile teknolojiyi ve yenilikleri takip eden vazgeçilmez şirket olmak

Misyonumuz

Çalışanlarıyla el ele girişmci, yenilikci, müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sunan, faaliyet gösterdiği ülkede sosyal sorumluluk bilincine sahip saygın, güvenilir ve faaliyet alanında lider bir kurum olmaktır.

Değerlerimiz

Dürüstlük Ve Güvene Dayalı İşbirliği
Çalışanlarımızın Mutluluğu Ve Huzuru
Yenilikçi & Girişimci
Sosyal Sorumluluk Sahibi
Etik Olma
Rekabetçilik
Konuşmaya başla
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?