Yenişehir, Lefkoşa
+90 392 228 75 67

Markalarımız

JACOB'S
JACOB'S

1895'ten beri kahve tiryakileri JACOBS kahve markasına ve büyülü, şımartan aromaya güveniyor. JACOBS kahve ürün yelpazesi, filtre kahve, çekirdek kahve, kahve kapsülleri, hazır kahveden kahve spesiyalitelerine ve TASSIMO ürünlerine kadar uzanır. Çok çeşitli JACOBS kahveleri sayesinde herkes kahvesini burada bulacaktır.

Kelkin
Kelkin

Kelkin'de lezzetli yemeklerimiz, 40 yılı aşkın bir süredir ailelerin nesillerine neşe ve enerji getirmeye yardımcı olmuştur. Hikayemiz, karı koca ekibi Ken ve Liz Kinsella'nın sağlıklı yiyecekleri herkesin tadını çıkarması için hazır hale getirmek için bir yolculuğa çıkmasıyla başladı. O zamandan beri, sağlıklı yaşama olan tutkumuz, size yaşam iştahınızı körükleyen lezzetli yiyecekler sunmamız için bize ilham vermeye devam ediyor.

Bolands
Bolands

Bolands, özenle hazırlanan lezzetli ürünlerin önde gelen temsilcilerinden olan bir markadır. Ürünlerinde kalite ve lezzet ön planda tutularak hazırlanışı ve tadı damağınızda kalacak lezzetleri sunan marka deneyim ve ürün gamı açısından oldukça zengindir.

Flodex
Flodex

Temelleri 1985 yılında atılan SÖZ GRUP, 35 yılı dolduran yolculuğunda, dürüstlüğü, değişimi ve sürekli gelişimi kedisine amaç edinmiştir. Sürdürülebilir başarının arkasında, mutlu çalışan, güvenilir ticaret anlayışı ve paylaşımcı müşteri ilişkilerinin olduğuna inanan grubumuz, tüm faaliyetlerinde bu temel prensipleri benimsemiştir. İştirakleriyle birlikte toplamda 34.000 m2 depolama ve satış alanı, 300’ün üzerinde çalışanı, 245 araçlık filosuyla, grubumuz güvenilir ve kaliteli hizmeti bir yaşam şekli kabul ederek çalışmalarına durmaksızın devam etmektedir.

Original Gourmet Lolipops
Original Gourmet Lolipops

Original Gourmet Food Şirketi, Merkezi Salem, New Hampshire'da bulunan şirket, 1994'ten beri tatlılar ve atıştırmalıklar endüstrisinde yenilikler yapmaktadır. Dünyanın en iyi lolipopu olma ünvanı ile tüm marketlerde satışa çıkaraj günümüze dek satış rakamları ile rekor kırmaya devam etmektedir. Raporlamalara göre satşa çıktıkları her bölgede en çok satan ilk 5 ürün arasına girerek oalağan üstü satış rakamları yakalamaktadır. Enfes lolipoplarının yanı sıra şirket, daha bir çok başarılı ürün ile kataloğunu genişleterek yeni başarılara imza atmaktadır.

Swizzels
Swizzels

Swizzels dünyanın en uzun süredir çalışan tatlı fabrikalarından biridir. 1928'den beri tatlı yapmakta ve bu güne kadar durmadan yeni ürünler yaratmaya devam etmektedir..

DR. Johnson's
DR. Johnson's

1995 yılında kurulan MPM, Manchester, İngiltere merkezli, ev ve kişisel bakım ürünlerinin özel bir sözleşmeli sıvı dolum üreticisidir. İngiliz üretiminin büyük destekçileriyiz ve ``İngiltere'de Üretildi`` ifadesinin kilometrelerce daha az karbon anlamına geldiğine inanıyoruz. El yıkama, vücut yıkama, köpük ve krem banyo, kremler ve losyonlar gibi kişisel bakım ürünlerinin yanı sıra antiseptik dezenfektan ve sterilizasyon sıvısı gibi ev hatları ve çok daha fazlası ile büyük perakendeciler için İngiltere'nin önde gelen bazı markalarını üretiyoruz. MPM, hem İngiltere'nin ana caddesinde tanınan kendi ürünlerini sunar hem de konseptten üretime kadar müşterilerin kendi etiketli ürünlerini kendi üniformaları altında üretebilir. Ayrıca bireysel marka kimliği için kendi grafik departmanımız da mevcuttur. Amacımız, uzmanlığımızı, becerimizi ve esnekliğimizi müşterilerimizin yararına kullanarak, müşterilerimize katma değerli kaliteli ürün ve hizmet sunmak ve müşteri memnuniyetine dayalı uzun süreli iş ilişkileri geliştirmektir.

Orkide
Orkide

BEREKETLİ TOPRAKLARDAN SOFRALARINIZA UZANAN LEZZET YOLCULUĞU Bu bereketli topraklardan doğan markamız ile “sağlıkla, güvenle” 41 yıldır sofralarınızdayız. 41 yıldır “sağlıklı bir hayat” için tutkuyla, ülkemiz için de gururla üretiyoruz. Bizim öykümüz, bereketli toprakların hayat verdiği ayçiçek tarlalarında 1979 yılında başladı. O günden bugüne Marmara’nın tarlalarında günebakan çiçeklerinden ayrıştırılmış ayçekirdeklerinden üretilen ayçiçek yağlarından, Ege ve Marmara’nın yaşam ağaçlarının dallarından toplanmış zeytinlerden işlenmiş zeytinyağlarına dek birçok bitkisel sıvı yağları ve modern margarinleri «sağlıkla, güvenle» 41 yıldır sofralarınıza sunuyoruz.

Enliven
Enliven

Enliven 1996 yılında hayata başladı. Girişimci bir ruhtan doğan ve dünya çapında uygun fiyatlarla yüksek kaliteli sağlık ve güzellik ürünleri üretme arzusundan doğan bir aile işletmesi markasıyız.

Fini
Fini

Fini Sweets, 40 yılı aşkın uzmanlığı ile İspanya'nın en büyük şekerleme üreticisi ve dağıtıcısıdır. Fini, %26,3'lük küresel büyüme ile sakız, şekerleme ve meyankökü için İspanya'nın lider markasıdır.

Dettol
Dettol

Toplumu korumaya ve bilimsel uzmanlığımızı kullanmaya yardımcı olmak için bu biyolojik içgüdüden güç alan Dettol, daha sağlıklı, daha temiz ve daha güvenli bir dünya yaratma misyonunu üstlendi. Bu misyonla yüksek kaliteli ve verimli ürünler formüle etmeye başladık. Buna karşılık, kılıç (zararlı mikropları öldürmek için) ve kalkan (topluluklarımızı korumak için) kavramı doğdu. Yıllar sonra, hala bu ideolojiyi savunuyoruz ve bugün bulunduğumuz küresel sağlık ve hijyen lideri haline geldik.

PEZ
PEZ

PEZ, Linz yakınlarındaki Traun merkezli bir Avusturya şirketidir. Buradan şirket, ürünlerini ABD ve Kanada dışında dünya çapında satar ve pazarlar. Kuzey Amerika'ya Orange, Connecticut'ta ikinci bir PEZ konumu tarafından hizmet verilmektedir. Aralarında, iki konum yaklaşık olarak dağıtır. Yılda 70 milyon dağıtıcı ve 5 milyar şekerleme. PEZ ürünleri dünya çapında 80'den fazla ülkede mevcuttur.

Cleopatra Paris
Cleopatra Paris

Konuşmaya başla
1
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?